Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Masz już u siebie monitory Promethean, ale nie wiesz jak ich używać? A może chciałbyś zapoznać się z możliwościami przed ich zakupem?

 Chętnie przeszkolimy każdego zainteresowanego.

Ponieważ każda szkoła jest inna i różne są  potrzeby nauczycieli, dlatego przygotowaliśmy trzy moduły szkoleniowe.

Moduł I jest skierowany do nauczycieli którzy nie mają doświadczenia z technologią dotykową. Pozwoli ono każdemu zacząć pracę z monitorem Promethean zastępując nim zwykłą tablicę i dodając kilka funkcji interaktywnych. Jest to szkolenie które pozwoli „oswoić” nauczycieli i uczniów z nowym sprzętem i w naturalny sposób wprowadzić do codziennego użytku.

Moduł II skierowany do nauczycieli którzy na co dzień używają technologii dotykowej (monitora lub tablicy Promethean) zastępując nią zwykłą tablicę i wykorzystują niewiele funkcji interaktywnych. Pozwoli ono zdobyć umiejętności pozwalające wprowadzić do swojego warsztatu bardziej zaawansowane funkcje interaktywne i zaplanować elementy lekcji z wykorzystaniem oprogramowania ActivInspire.

Moduł III ma charakter bardziej warsztatowy i skierowany jest do nauczycieli którzy na co dzień wykorzystują monitory lub tablice interaktywne Promethena wraz z oprogramowaniem ActivInspire ale poszukują pomysłów na tworzenie całych lekcji z wykorzystaniem technologii dotykowej. Najlepiej aby grupę docelową stanowili nauczyciele podobnych przedmiotów (np.: językowcy, humaniści, matematycy lub przyrodnicy, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej)

 

Masz pytania? Chciałbyś jeszcze lepiej dopasować szkolenie do potrzeb swoich i swojej szkoły?

Skontaktuj się z nami:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2024 DOTYKALSCY - monitor w klasie