Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dobra wiadomość dla entuzjastów AcivInspire. Zwycięzca wielu nagród właśnie doczekał się dużej aktualizacji. Więcej na temat nowości znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu

 

 

Przez ostatnie dwa dni uczestniczyliśmy w konferencji K@SSK. Przygotowaliśmy dla uczestników dwa warsztaty z wykorzystania na lekcji monitorów interaktywnych Promethean. Ale nie samymi warsztatami nauczyciel żyje. Dlatego na przygotowanym stoisku odbyliśmy sporo interesujących rozmów o stanie polskiej edukacji i jej przyszłości. Nasz udział w konferencji miał jeszcze jeden cel. Cel nieco owiany tajemnicą. Teraz jednak możemy go wyjawić.
Szkoła Podstawow nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu została pierwszą w Polsce certyfikowaną przez Promethean szkołą partnerską. Gratulujemy dyrektorowi Panu Dariuszowi Stacheckiemu. Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Jego szkoła, uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych szkół w Polsce rozpoczęła proces certyfikacji. Szczegóły programu znajdziesz tutaj
 
 
 

Drodzy Użytkownicy Promethean,

 serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Promethean podczas tegorocznych targów BETT w Londynie. Targi odbywają się (już drugi raz z rzędu) wiosną w terminie 29 – 31 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym ExCeL. W tym roku Promethean zajmuje stanowisko NL41 i będzie miał bardzo bogatą listę nowości do zaprezentowania.

Zobaczycie i spotkacie m .in.:

 • Panele z nowej serii AP9 w wielu możliwych konfiguracjach, rozmiarach i zastosowaniach.
 • Wszelkie możliwe opcje akcesoriów jak na przykład:
  • OPS,
  • Chrombox,
  • SoundBar,
  • zestawy montażowe i wiele, wiele innych.
 • Najnowszą wersję oprogramowania ActivInspire w wielu odsłonach.
 • Wszystkich Ambasadorów Promethean w Polsce.
 • Koordynatora programu Dotykalscy – monitor w klasie.
 • Wiele ciekawych nowości i niespodzianek …
 • Smacznym dodatkiem każdego ze spotkań, do których zachęcam i na które zapraszam, będzie doskonała kawa serwowana przez zawodowych baristów.

 

Zobacz więcej

 

Miło jest nam poinformować że rodzina urządzeń Promethean powiększyła się o nowy model ActivPanel LX. Model stworzony aby połączyć trzy elementy: potrzeby edukacyjne, wysoką jakość i przystępną cenę. Na pewno przypadnie do gustu tym którzy do tej pory pracowali z ActivInspire  który jest to jego głównym silnikiem. Pozwala łatwo przesiąść się z tablicy multimedialnej na panel dotykowy. W wielu szkołach ciągle używane są tablice multimedialne. Niestety projektory często wymagają napraw, wymian itp. Dlatego LX będzie świetnym rozwiązaniem dla takich szkół. Model ten cechuje z jednej strony prostota (podłącz i używaj) z drugiej możliwość konfigurowania urządzenia według własnych potrzeb (OPS, Chromebox, Android OPS). Dla tych którzy już pracują na monitorach Promethean i bardzo się przyzwyczaili do ich interfejsu śmiało możemy polecić znane już modele AP9 i AP9 Premium.

Więcej informacji na stronach

https://bit.ly/3U7girB

https://www.prometheanworld.com/products/interactive-displays/activpanel-lx/

Jeśli jednak potrzebujecie rady doświadczonego użytkownika to Ambasadorzy Promethean w Polsce są do waszej dyspozycji.

https://www.dotykalscy.edu.pl/index.php/o-ambasadorach

https://www.dotykalscy.edu.pl/index.php/kontakt

https://www.dotykalscy.edu.pl/index.php/szkolenia