Przez ostatnie dwa dni uczestniczyliśmy w konferencji K@SSK. Przygotowaliśmy dla uczestników dwa warsztaty z wykorzystania na lekcji monitorów interaktywnych Promethean. Ale nie samymi warsztatami nauczyciel żyje. Dlatego na przygotowanym stoisku odbyliśmy sporo interesujących rozmów o stanie polskiej edukacji i jej przyszłości. Nasz udział w konferencji miał jeszcze jeden cel. Cel nieco owiany tajemnicą. Teraz jednak możemy go wyjawić.
Szkoła Podstawow nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu została pierwszą w Polsce certyfikowaną przez Promethean szkołą partnerską. Gratulujemy dyrektorowi Panu Dariuszowi Stacheckiemu. Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Jego szkoła, uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych szkół w Polsce rozpoczęła proces certyfikacji. Szczegóły programu znajdziesz tutaj