Okiem nauczyciela: Monitor interaktywny w tracie zajęć z przedmiotów humanistycznych?🛠👌

Rosyjski myśliciel (uwielbiany przez nauczycielkę ❤) Mikołaj Bierdiajew podkreślił jednoznacznie: "Piękno jest nie tylko celem sztuki, ale także celem życia". 🤯 W tym dość uwznioślonym (ale jakże praktycznym) tonie wybrzmiewały zajęcia z filozofii! 🏋️‍♀️Myślenie to działanie!

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych przystąpił do rządowego programu „Aktywna Tablica”. W ramach tego projektu szkoła zakupiła cztery 75-calowe monitory interaktywne marki Promethean z oprogramowaniem ActivInspire. Mimo zdalnego nauczania, nauczyciele i uczniowie korzystali z programu już od kilku miesięcy, doskonaląc w ten sposób kompetencje cyfrowe oraz umiejętności korzystania z zasobów Internetu w celach edukacyjnych.
W ramach tego projektu współpracujemy ze szkołami, których organem prowadzącym jest Powiat Bydgoski. Dlatego w ZSOiZ odbyło się spotkanie dyrektorów trzech szkół z Koronowa: LO, ZSZ i ZS, oraz ZSAiE z Karolewa w celu wymiany doświadczeń.