Nasza ambasadorka Magda podzieliła się swoimi spostrzeżeniami:
Rok 2020 był zaskakujący, myślę, że czasami trochę za bardzo. Dlatego dzisiaj postaram się zakończyć go, takim nieco optymistycznym akcentem. Właśnie w tym, już mijającym roku, poznałam markę Promethean, a co za tym idzie, niesamowitych ludzi i znakomity sprzęt, którym chcę Wam się pochwalić.
Monitor interaktywny marki Promethean w wersji COBALT bo właśnie to urządzenie mam na myśli, został zainstalowany w mojej klasie i zastąpił wysłużoną już tablicę interaktywną. Pierwsze wrażenie? Hmm…w końcu działająca tablica 😊 ale po chwili kiedy zaczęłam go używać, a co za tym idzie, zaczęłam go bardziej poznawać, dosłownie się w nim zakochałam. Posiada tak wiele funkcji odróżniających go od mojej starej tablicy interaktywnej, które przyśpieszają i ułatwiają mi prowadzenie lekcji, że dzisiaj nie wyobrażam sobie już powrotu do poprzedniej tablicy. Doskonała interaktywność, bardzo dobre odwzorowanie pisania, klonowanie obrazu na inne urządzenia, mocny i przestrzenny dźwięk, no i oczywiście wbudowany system operacyjny Android w wersji 8 wraz z paczką zainstalowanych programów - to jest to co mogę i Wam polecić. Już nie mogę się doczekać powrotu do szkoły i prowadzenia lekcji z wykorzystaniem materiałów i programów, które przygotowałam podczas nauczania zdalnego. Obiecuję, że w przyszłym roku będę się często dzielić z Wami wrażeniami z wykorzystania właśnie tego sprzętu interaktywnego w mojej szkole.
Wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym 2021 Roku 🙂