Izabela Siewniak jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i logopedą w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Balinie oraz w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Chrzanowie. Ukończyła  studia wyższe magisterskie na kierunku Filologia Rosyjska na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach następnie Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną  w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości oraz Logopedię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie  kończy Pedagogikę specjalną - Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika). Jest nauczycielem z pasją. Uwielbia pracę z dziećmi oraz jazdę rowerem. Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Lubi wyzwania i zawsze szuka pozytywów. Uwielbia nowoczesne technologie i zaraża tym swoich uczniów i współpracowników. W czasie pandemii stworzyła mnóstwo interaktywnych prezentacji, kart pracy,  audiobooków i obrazów co zaowocowało  poswataniem strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/genialna.naczycielka , którą śledzi obecnie 3,5 tysiąca obserwujących.

Można tam znaleźć mnóstwo inspiracji do prowadzenia ciekawych zajęć również wykorzystaniem technologii dotykowej firmy Promethean.